Podporuje mojeID

Úvod » CHEMICKÁ SMĚS Inawera

Inawera báze

Míchání vlastní chutě a síly E-Liquidu


Míchání vlastní chutě a síly E-Liquidu

Nabízíme veškeré potřebné přísady k míchání vlastní chutě a síly e-liquidu.Než začneme s vlastním mícháním e-liquidu, je potřeba vědět základní informace:


ESENCE-Příchuť- ovlivňuje výslednou intenzitu chutě při ekouření


NIKOTIN- ovlivňuje tzv."HIT" pocit v krku při potažení.S touto přísadou je potřeba zacházet velice opatrně - v celkovém poměru je zastoupena velice nízkou procentualní hodnotou a přehnané dávkování může způsobit špatný výsledný efekt vlastního produktu.


Base :

PG - Propylen glykol je základní složka e-liquidu , která na sebe váže chuťovou složku / Esenci / - v celkovém poměru při míchání je nejvíce zastoupena.

VG - Rostlinný glycerin je také základní složka obsažená hlavně ohledně dýmivosti - obstarává kouř - celkově jsou společně s PG obsaženy cca 80% a je možno libovolně přidávat nebo ubírat jednu nebo druhou složku dle vlastního uvážení.

VPG - základní složka namíchaná výrobcem PG + VG - stačí přidat jen AROMA-příchut - A vybrat požadované množství nikotinu

DIRTY - jako VPG jen s přísadou přibližujícím chuť klasické cigaretě, vhodné pro míchání tabákových příchutí, kouřitelná i samostatně

TYTONIOWA UNIWERSAL - základ universální tabákový, chuť podobná komerčně prodávaným již namíchaným eliquidům. Vhodné pro tabákové příchutě.


Destilovaná voda: Může se přidat ohledně zmírnění hustoty výsledného e-liquidu


Míchání e-liquidu může být zábava a výsledkem budete častokrát příjemně překvapeni,ale nezapomínejte na pečlivost při přidávání jednotlivých složek.